Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd.

Sertifikalar
Çin Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
NJ Grand Tekstil Industrial Co, Ltd güzel hizmet ve yüksek kalite ve itibar ile bir şirkettir. Güvenilir tedarikçimizden biri, mallar zamanında ve hoş bir pakette teslim edilir.

—— Jennifer

Çok iyi iletişim sayesinde tüm problemler çözüldü, istediğimi aldım, satın alma işlemimden memnun kaldım

—— Alex

Sizin nazik misafirperverliği için teşekkür ederiz. Firmanızın çok profesyonel, biz yakın gelecekte güzel bir işbirliği olacak.

—— Kevin

2015 yılından bu yana, şirketinizin kalitesinden mal satın almam sorun değil Seni o zaman seçtiğim için mutluyum

—— John

Ben sohbet şimdi

Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd. Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd. Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd. Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd. Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd. Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd. Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd. Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd. Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd. Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd.
ABD’deki Texworld Fuarı ABD’deki Texworld Fuarı ABD’deki Texworld Fuarı Su bazlı Pu üretim hattı Su bazlı Pu üretim hattı Su bazlı Pu üretim hattı Su bazlı Pu üretim hattı Su bazlı Pu üretim hattı Su bazlı Pu üretim hattı Su bazlı Pu üretim hattı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Markalar : Grandtex
No. Çalışanları : 300~500
Yıllık satış : 10million-15million
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 20% - 30%
Nanjing Grand Tekstil Sanayi A.Ş., Ltd 2009 yılında kurulmuş ve Jiangning Ekonomik Kalkınma Bölgesi, Nanjing, Jiangsu, Çin bulunmaktadır.

Ana ürünleri şunlardır: ıslak PU deri, kuru PU deri, TPU deri, PVC deri, hidroliz direnci ile PU deri. En son ürün su bazlı PU deridir. Bu arada, biz tam işlem sonrası tesisleri var, kabartmalı deri, baskılı deri, akın deri, yıkanmış deri, boyalı deri, fırça-off deri, deri ve gümrüklü deri vb üretebilir. Bu ürünler yaygın olarak kullanılan giysiler, bavul, ev mobilyası , araba, ayakkabı, eldiven ve çanta vb.

Ürünlerimiz yurtiçinde ve yurtdışında yüksek bir popülerliğe sahiptir. Ana dış pazarlar şu anda Avrupa, Amerika, Avustralya, Japonya ve Güneydoğu Asya'dır. Doğrudan veya dolaylı olarak ZARA, BESTSELLER, ALDI, LIDL, H & M, MANGO, ESPRIT, OTTO, UNIQLO, LI & FENG, UR, SEMIR gibi markalarla iyi ve uzun vadeli bir işbirliği ilişkisi sürdürüyoruz.

Şirket, müşterilerine üstün kaliteli hizmet sunmak için inovasyon, verimlilik, mükemmellik ve paylaşım ilkelerine bağlı kalmaktadır.Biz içtenlikle tüm onurlu müşteriler hoş geldiniz ve daha iyi bir gelecek yaratmak için birlikte bir kazan-kazan işbirliği başlatmak için istekli.

İletişim bilgileri
Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd.

Tel: 86-159-9647-4343

Faks: 86-25-5212-2021

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)