Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Sertifikalar
iyi kalite Kabartma PU deri satış için
iyi kalite Kabartma PU deri satış için
Müşteri yorumları
NJ Grand Tekstil Industrial Co, Ltd güzel hizmet ve yüksek kalite ve itibar ile bir şirkettir. Güvenilir tedarikçimizden biri, mallar zamanında ve hoş bir pakette teslim edilir.

—— Jennifer

Çok iyi iletişim sayesinde tüm problemler çözüldü, istediğimi aldım, satın alma işlemimden memnun kaldım

—— Alex

Sizin nazik misafirperverliği için teşekkür ederiz. Firmanızın çok profesyonel, biz yakın gelecekte güzel bir işbirliği olacak.

—— Kevin

2015 yılından bu yana, şirketinizin kalitesinden mal satın almam sorun değil Seni o zaman seçtiğim için mutluyum

—— John

Ben sohbet şimdi

Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd. Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd. Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd. Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd. Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd. Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd. Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd. Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd. Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd. Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd.
ABD’deki Texworld Fuarı ABD’deki Texworld Fuarı ABD’deki Texworld Fuarı Su bazlı Pu üretim hattı Su bazlı Pu üretim hattı Su bazlı Pu üretim hattı Su bazlı Pu üretim hattı Su bazlı Pu üretim hattı Su bazlı Pu üretim hattı Su bazlı Pu üretim hattı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Markalar : Grandtex
No. Çalışanları : 300~500
Yıllık satış : 10million-15million
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 20% - 30%
Nanjing Grand Tekstil Sanayi A.Ş., Ltd tarihi:

>> 2009 , Nanjing Grand Textile Industrial Co, Ltd kuruldu, küçük bir ekipti;

>> 2014 , beş yıllık piyasa deneyiminden sonra, yönümüzün doğru olduğunu kabul ediyoruz. Her zaman yeni ürün ve ürün geliştirmeye devam ediyoruz ve müşteri hizmetlerine odaklanıyoruz. Aynı zamanda, yeni moda ürününü aramak ve anahtar noktayı bulmak için birçok yerli PU deri ve tekstil fuarına katılmaya devam et, ayrıca yeni müşteriler bul.

>> 2016 , iç pazarda zengin deneyim ve büyük rekabet yeteneği var. Yeni planımız ve hedefimiz yurtdışı pazarını geliştirmektir. Daha önce bazı yabancı işler yapmamıza rağmen, bu yeterli değildi. Biz de o yıl Bangladeş deri fuarına katıldık ve o piyasayı araştırdık. Bazı yeni önemli müşteriler ve o pazar hakkında bilgi kazanırız. Bu, dış pazara girme kararlılığımızı doğruladı.

>> 2018 , iyi satış performansı nedeniyle ekibimizi genişlettik ve yeni büyük ofis binasına taşındık. Gelecekte performansımıza karşı savaşmaya ve yenilenmeye devam edeceğiz.

İletişim bilgileri
Nanjing Grand Textile Industrial Co., Ltd.

Tel: 86-159-9647-4343

Faks: 86-25-5212-2021

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)